Mgr. Ján Sokol - Všetky ponuky nehnuteľností

Mgr. Ján Sokol

Mgr. Ján Sokol

Realitný maklér

+421 908 256 876

jansokol@psreality.sk

,,Nerieš: čo keď, čo ak, čo potom. Pusti sa do toho, chod si za tým - hlavne nech ťa to baví." (motto mojej mamky)

I keď je zvykom si dávať motto na koniec, pre mňa je dôležité na začiatku, aby ste vedeli od čoho sa odvíja môj profesijný život. Opierajúc sa o túto myšlienku som každú moju prácu vykonával s nadšením a to bez ohľadu na to, či to bola profesia: pomocného údržbára, liftboya (nositeľa kufrov), recepčného, predajcu a poradcu v pánskom obliekaní, čašníka a momentálne realitného makléra.

V realitnej sfére je to podobné, kde som si uvedomil, že tu nejde len o pomoc pri predaji alebo pri kúpe, ide hlavne o STRETNUTIA s ľuďmi, ktorí myslia do budúcnosti, chcú si založiť rodinu, presťahovať sa do lepšieho DOMOVA , alebo ľudia, ktorí si hľadajú priestor na vlastný biznis. Ako vidíte, použil som slovo DOMOV a nie dom/byt, lebo je spojený s POCITOM, kde sa cítime príjemne, kam sa môžeme vraciať a byť so svojou rodinou.
V duchu týchto myšlienok budem rád, ak sa s Vami budem stretávať - aby ste vedeli, že Vaše rozhodnutia sa nezakladajú len na financiách, hmotných alebo nehmotných vecí, ale aj od pocitov.
Teším sa na našu spoluprácu