Pobijáková Štellmach reality, s.r.o. - Náš tím

Zoznámte sa s tímom skvelých maklérov, ktorí sú pripravení Vám pomôcť pri procese kúpy a predaja nehnuteľností.

Bc. Lenka Pobijáková

Bc. Lenka Pobijáková

Konateľka spoločnosti

+421 903 367 922

lenkapobijakova@psreality.sk

Prácu realitnej maklérky robím s veľkou láskou. Dovolím si tvrdiť, že som svoje pracovné šťastie našla vtedy, keď som sa začala venovať tejto činnosti. Som vďačná za svojich skvelých klientov. Vďaka ním mám chuť neustále sa zlepšovať a posúvať vpred. A čo by ste mali o mne vedieť? Rada trávim voľný čas pri skvelej káve, teda ak pitie kapučína môžeme považovať za kávu. :) Som veľký knihomoľ a večný študent. Milujem, keď môžem do praxe aplikovať nové poznatky, neustále niečo inovovať a vylepšovať. Rada cestujem a mojou doposiaľ najobľúbenejšou destináciou je Španielsko. Milujem usmievavých ľudí. Ak hľadáš maklérku, ktorá Vás prevedie celým procesom predaja alebo kúpy tak, že budeš mať úsmev na tvári, vyber si mňa. Svojim klientom ponúkam aj porealitný servis ako je: prehlásenie energií, plynu, prihlásenie u spávcu bytového domu, prihlásenie ku koncesionárskym poplatkom, pomoc pri nahlásení dane z predaju/kúpy a iné...

všetky realitné ponuky makléra
Ing.  Martin Štellmach

Ing. Martin Štellmach

Konateľ spoločnosti

+421 902 364 090

martinstellmach@psreality.sk

Venujem sa financiám od roku 2011. K realitám mám blízko, investície do nehnuteľností vnímam ako moje hobby. Vo voľnom čase rád čítam historické fantasy knihy, relaxujem pri rockovej muzike, cestujem a spoznávam nové krajiny, hlavne Škandináviu. Medzi moje závislosti patrí káva, denne aj 3 či 4 kávy, hlavne s mojimi priateľmi a obchodnými partnermi.

všetky realitné ponuky makléra
Bc.  Ján Ješko

Bc. Ján Ješko

Realitný maklér

+421 910 101 705

janjesko@psreality.sk

Písal sa rok 2010, kedy som sa rozhodol ísť vlastnou cestou podnikania. Prvé skúsenosti som začal naberať ako finančný poradca v jednej maklérskej firme. Zistil som, že práca s ľuďmi je pre mňa ako stvorená. Pomáhal som klientom riešiť rôzne životné situácie z hľadiska financií, hlavne však otázku bývania, keďže som klientom často pomáhal pri vybavovaní finančných prostriedkov na kúpu ich bývania. To ma postupom času priviedlo práve k realitám, ktorým sa venujem doteraz. Moju prácu realitného makléra vnímam ako poslanie a mám za to, že otázka bývania je jedna z najhlavnejších v živote každého z nás. Práve preto sa snažím moju profesiu vykonávať čo najlepšie. Práca realitného makléra ma veľmi baví a napĺňa.
Steve Jobs: Vaša práca vyplní veľkú časť Vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.

všetky realitné ponuky makléra
Lucia Mičaníková

Lucia Mičaníková

Realitná maklérka

+421 907 902 263

luciamicanikova@psreality.sk

Vyskúšala som viacero profesií, ale ako realitná maklérka cítim, že som našla prácu, ktorá ma baví, pretože pracujem s ľuďmi a pracujem pre ľuďí. Je to síce BEH NA DLHÚ TRAŤ, ale ja som sa už rozbehla. Ako pán Slávik povedal :D: Nevyskúšaš, nevieš. A ja som vyskúšala a neľutujem. Okrem realitného sveta ma nadchýna aj svet, kde môžem kreatívne tvoriť (venujem sa aranžovaniu kvetín a výrobe mydlových aranžmánov). Dávnejšie som sa venovala aj maľovaniu obrazov...možno sa raz k tomu vrátim a pri odovzdávaní bytu/domu Vám jeden môj obraz darujem ako spomienku na to: Ako sme hľadali a našli to Vaše vysnívané bývanie. :) Môj svet napĺňa predovšetkým moja rodina. A áno asi ako každá žena veľmi rada cestujem a nakupujem. Všetko toto je súčasťou môjho života a ničoho z toho sa nevzdám...no dobre, tak možno jedného nákupu. :) Som tu pre Vás, aby som Vás úspešne previedla celým realitným procesom a našla Vám Vaše nové bývanie a to s profesionálnym, ale zároveň priateľským prístupom.

všetky realitné ponuky makléra
Ing. Patrícia Havrilová

Ing. Patrícia Havrilová

Realitná maklérka

+421 907 391 442

patriciahavrilova@psreality.sk

Na práci realitnej maklérky ma baví, že je rozmanitá, pestrá, každá nehnuteľnosť je iná, každý klient je jedinečný. Snažím sa preto pristupovať k svojej práci zodpovedne, ľudsky, pracovať „trochu“ inak, poskytovať klientom pridanú hodnotu, aby celý priebeh našej spolupráce bol veľkou spokojnosťou a nadšením.
Pokiaľ ide o môj voľný čas som akčná osoba, ktorá nevie obsedieť doma, rada vymýšľam spontánne výlety po Slovensku, milujem tiež cestovanie do zahraničia, láka ma objavovanie nových miest, zbieranie zážitkov. Ak chcem „vypnúť“ a prevetrať myšlienky, pomôžu vždy prechádzky, turistika v horách, tanec, energická hudba, a tiež čas strávený v skvelej spoločnosti pozitívne naladených ľudí. Rada si vychutnávam dobré jedlo a deň bez kávičky si asi ako väčšina z nás ani neviem predstaviť.
Čo dodať na záver? Jednoducho najlepšie bude zažiť ma osobne a presvedčiť sa na vlastné oči, uši ;)

všetky realitné ponuky makléra
Mgr. Ján Sokol

Mgr. Ján Sokol

Realitný maklér

+421 908 256 876

jansokol@psreality.sk

,,Nerieš: čo keď, čo ak, čo potom. Pusti sa do toho, chod si za tým - hlavne nech ťa to baví." (motto mojej mamky)

I keď je zvykom si dávať motto na koniec, pre mňa je dôležité na začiatku, aby ste vedeli od čoho sa odvíja môj profesijný život. Opierajúc sa o túto myšlienku som každú moju prácu vykonával s nadšením a to bez ohľadu na to, či to bola profesia: pomocného údržbára, liftboya (nositeľa kufrov), recepčného, predajcu a poradcu v pánskom obliekaní, čašníka a momentálne realitného makléra.

V realitnej sfére je to podobné, kde som si uvedomil, že tu nejde len o pomoc pri predaji alebo pri kúpe, ide hlavne o STRETNUTIA s ľuďmi, ktorí myslia do budúcnosti, chcú si založiť rodinu, presťahovať sa do lepšieho DOMOVA , alebo ľudia, ktorí si hľadajú priestor na vlastný biznis. Ako vidíte, použil som slovo DOMOV a nie dom/byt, lebo je spojený s POCITOM, kde sa cítime príjemne, kam sa môžeme vraciať a byť so svojou rodinou.
V duchu týchto myšlienok budem rád, ak sa s Vami budem stretávať - aby ste vedeli, že Vaše rozhodnutia sa nezakladajú len na financiách, hmotných alebo nehmotných vecí, ale aj od pocitov.
Teším sa na našu spoluprácu

všetky realitné ponuky makléra
Mgr. Rudolf Harčarík

Mgr. Rudolf Harčarík

Realitný maklér

+421 911 293 313

rudolfharcarik@psreality.sk

K realitám som sa dostal cez Lenku Pobijákovú, keď nám hľadala pozemok na stavbu nášho domu. Prístup a celé know-how realitnej kancelárie bolo tak skvelé, ľudské a zároveň profesionálne, že keď prišla pracovná príležitosť z tejto realitnej kancelárie, bral som to všetkými 20 prstami :) Riadim sa známym heslom: „Nevyskúšaš, nevieš” a radou od dedka: „Keď niečo robíš, tak to rob poriadne, alebo vôbec". Vyštudoval som na Prešovskej univerzite odbor Manažnent- Marketing, teda svoje poznatky viem využiť pri reklamných aktivitách spojených s kúpou a predajom nehnuteľnosti. Voľný čas rád trávim s rodinou, kamarátmi v meste, ale aj v prírode. Rád cestujem, a neviem si predstaviť deň bez kávy a dobrého jedla :)

Chcem do realitného trhu priniesť ľudskosť, pohodu a hlavne, aby na prvom mieste bol vždy spokojný a šťastný klient.

všetky realitné ponuky makléra
Nina Kánová

Nina Kánová

Realitná maklérka

+421 915 178 349

ninakanova@psreality.sk

Práca realitnej maklérky je pre mňa veľkou výzvou, ktorá začala pred pár rokmi účasťou na školeniach a seminároch, no naplno sa jej začínam venovať teraz.
Moje skúsenosti u nás, aj v zahraničí mi stále odrážajú fakt, že práca s ľudmi - a pre ľudí je tá najväčšia skúška života. Veľa tvorím aj vo svojej firme, kde vyrábam zdravé produkty a vďaka môjmu podnikaniu viem, aká je dôležitá spokojnosť zákazníka. Verím, že moji klienti budú s mojimi službami maximálne spokojní, lebo každú zákazku robím srdcom. Milujem športy, ktoré má napĺňajú, hlavne posilňovanie a jogu. Rada cestujem, spoznávam nové krajiny a ich kultúry. Žila som 8 rokov v Portugalsku, kde som sa doslova nabažila nádherným prostredím. Momentálne je popri realitách mojim koníčkom, aj moja nádherná dcérka

všetky realitné ponuky makléra